ON-LINE

Lumann – lumanndesign.com
Polish Designers – polishdesigners.pl
I hate design – Ihatedesign.pl
Product Place_ment – polishdesignnow.com
Rzeczy Same – rzeczysame.pl
Ohoo! Style – ohoo.pl
I styloos – i-styloos.pl
Pakamera – pakamera.pl

STACJONARNIE | STATIONARY

POLSKA | POLAND
Wrocław – Vivid Gallery, Galeria Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14 – vividgallery.pl
Wrocław – Galeria NOTI, ul. Braniborska 40
Wrocław – Galeria M Odwach, ul. Świdnicka 38a
Warszawa – Galeria Noti, Domoteka (Targówek Park)
Gdańsk – Lumann, Aleja Grunwaldzka 14 – lumanndesign.com
Kraków – Rzeczy Same, ul. Nadwiślańska 11 lok.336 – rzeczysame.pl
Kraków – Marka Concept Store, ul. Józefa 5 – marka-conceptstore.pl
Poznań – Room Service, SPOT. Dolna Wilda 87 – room-service.pl

WIELKA BRYTANIA | UK
Londyn – Manufactured Culture – manufacturedculture.com

NIEMCY | GERMANY
Berlin – No Wódka, Pappelallee 10 – shop.nowodka.com

AUSTRIA | AUSTRIA
Vienna – MOYA concept Lab No. 1, Morzinplatz 1, 1010 Vienna – moya-shop.com

SZWECJA | SWEDEN
Stockholm – Designgalleriet, Kammakargatan 52

IN CASE OF SPECIAL ORDER – PLEASE CONTACT ME VIA E-MAIL: mail@agnieszkabar.pl