ON-LINE

Lumann – lumanndesign.com
I hate design – Ihatedesign.pl
Product Place_ment – polishdesignnow.com
Rzeczy Same – rzeczysame.pl
Ohoo! Style – ohoo.pl
I styloos – i-styloos.pl
Pakamera – pakamera.pl
Artsyndicate – artsyndicate.net
Designersko – designersko.pl

STACJONARNIE | STATIONARY

POLSKA | POLAND
Wrocław – Stacja Design, pl. Orląt Lwowskich 20 D – stacjadizajn.pl
Wrocław – Vivid Gallery, Galeria Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14 – vividgallery.pl
Wrocław – Galeria M Odwach, ul. Świdnicka 38a
Gdańsk – Lumann, Aleja Grunwaldzka 14 – lumanndesign.com
Kraków – Rzeczy Same, ul. Nadwiślańska 11 lok.336 – rzeczysame.pl
Kraków – Marka Concept Store, ul. Józefa 5 – marka-conceptstore.pl
Poznań – Room Service, SPOT. Dolna Wilda 87 – room-service.pl
Cieszyn – Zamek Cieszyn, ul. Zamkowa 3 – zamekcieszyn.pl
Warszawa – Indivi Design Squad, Warszawa, Inżynierska 3/15 – indivi.pl

WIELKA BRYTANIA | UK
Londyn – Manufactured Culture – manufacturedculture.com

NIEMCY | GERMANY
Berlin – No Wódka, Pappelallee 10 – shop.nowodka.com

SZWECJA | SWEDEN
Stockholm – Designgalleriet, Kammakargatan 52
Uppsala – Ekeby Bruk Bad Kök, Ekebyvägen 10

AUSTRIA | AUSTRIA
Graz – MuR Modernes & Raritäten
Wiedeń – Neubau. Temporary Design Shop, Westbahnstraße 46/1a

BRAZYLIA | BRASIL
São Paulo – Design Supplier – designsupplier.com.br

BEZPOŚREDNIE LINKI DO SKLEPÓW | DIRECT LINKS TO THE SHOPS

sheep

sheep

sheep

on finger low

on finger 2 bowls

sheep

sheep

sheep

sheep

on finger 4 bowls