BASK / architektura, wnętrza, przedmiot baskgrupa.pl
Weronika Rochacka / strateg designu Think Do Studio
Three of us / website threeofus.pl
Kamil Salanyk; Tomek Józefovski; Artur Orzeszyna; Grzegorz Stadnik / fotografia
Urszula Świerczyńska / tłumaczenia szkola-aplus.pl

Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu  asp.wroc.pl
Dolnośląska Sieć Wzornictwa Przemysłowego siec.asp.wroc.pl
Instytut Adama Mickiewicza iam.pl
Culture.PL culture.pl
WILK Klaster Designu wilk-klaster.pl
The Spirit of Poland spiritofpoland.pl
Instytut Wzornictwa Przemysłowego iwp.com.pl
Creative Project Fundation creativeprojectfoundation.com
Young Creative Poland youngcreativepoland.com

Karina Marusińska  marusinska.pl
Wzorowo / grupa projektowa
Szymon Gdowicz / projekt Diskoszka szymongdowicz.com
Mchy i Paprocie / aranżacja roślin dla projektu Plisowanki
Agnieszka Jacobson-Cielecka / krytyk designu, kurator  agnieszka-jacobson.pl
Magda Kochanowska (DIZKO) / kuratorka, krytyk designu magdakochanowska.pl
Kasia Jeżowska / kurator  kasiajezowska.com
Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze  muzeumkarkonoskie.pl
Zamek Cieszyn  zamekcieszyn.pl
Manufactured Culture  manufacturedculture.com
Watchdog Sieć Obywatelska siecobywatelska.pl
Julia Janus / baltic brand juliajanus.com
Luxon  luxon.pl
Meble Vox  meble.vox.pl
Publicon  publicon.pl
Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego
Termisil Huta Szkła Wołomin
Huta Szkła w Jaśle S.A
Biuro Promocji Miasta Wrocław
Centrum Rzeźby w Orońsku
Przegląd Sztuki Survival 12  survival.art.pl